KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17309078

nr 1730 9078

Stig Bahlenberg

(1931-1996), Sverige

Oljemålning, Stig Bahlenberg (1931-1996), Sverige, tillskriven. Kvinna. Ej signerad. Olja på duk, 81x65 cm, yttermått inklusive ram: 83x67 cm

Stig Bahlenberg, svensk bildkonstnär född 1931, död 1996.

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 13 oktober 2025
kl 18:04:43

Stig Bahlenberg

Läs mer om Stig Bahlenberg